Naši žáci se opět stali vícemistry ČR v NERFu

V sobotu 6.5. se v Ostravě konalo Mistrovství České republiky v NERFu, kterého se tradičně zúčastnili i naši žáci. Hned úvodní utkání skupinové fáze přineslo dramatickou bitvu s týmem z Třeboně, ve kterém naši borci dokázali otočit nepříznivý stav až v poslední vteřině a zvítězili 4:3. Následující utkání s Novým Městem skončilo vítězstvím na dominanci (v případě vedení o 5 bodů je zápas okamžitě ukončen) v poměru 8:3. V klíčovém, postupovém zápase jsme se utkali s týmem z Mikulova a po dalším dominantním výkonu brali vítězství 7:2. Podařilo se nám tak postoupit do finálové skupiny, kde na nás čekaly dva týmy z Karviné. V první zápase byla k vidění rychlá, čistá práce našich střelců a zápas skončil již po dvou minutách poměrem 5:0. Bohužel s druhým karvinským týmem jsme si poradit nedokázali a po porážce 3:5 tak nakonec bereme stříbrné medaile. Třešničkou na pomyslném dortu pak bylo vyhlášení Romana Daka nejlepším střelcem turnaje.

Foto: Lukáš Peterek, Patrik Král, Otakar Dak, Daniel Matýsek, Roman Dak, Lukáš Polák