Naše úspěchy ve výtvarné části soutěže Eurotopia 2022

V úterý 25. října 2022 se uskutečnil 18. ročník Pěvecké a výtvarné soutěže Eurotopia 2022

v kostele sv. Václava na Pekařské ulici v Opavě. Ve výtvarné části soutěže malovali soutěžící na téma ,,V rytmu čardáše“. Porotci vybírali z 162 krásných obrázků, které byly do soutěže přihlášeny. Zvolit vítěze nebyl opravdu jednoduchý úkol, ale nakonec se s ním porota popasovala a v každé kategorii ocenila tři výtvarníky. V průběhu soutěže se děti mohly zapojit do výtvarné aktivity v podobě tvorby mandal.

Výkresy všech zúčastněných soutěžících budou od 1. do14. listopadu 2022 vystaveny v prostorách obchodního domu Prior v Krnově. Výstava byla zahájena slavnostní vernisáží v pátek 4. listopadu.

V kategorii 6.-7. ročníků si naše Laura Schnaubeltová z 6. B vybojovala nádherné druhé místo a v kategorii 8.- 9. ročníků zvítězila naše výborná kreslířka z 9. B Felicitas Výtisková.

Gratulujeme!

Mgr. Jana Chrásková