Prvňáčci a Den dětí

Den dětí klepe na dveře, a proto jsme využili pozvání Střední školy hotelnictví a služeb k oslavě toho svátku ve venkovních prostorách jejich školy. Děti soutěžily na několika stanovištích, za odměnu si mohly nechat namíchat lahodný drink s ovocem, namalovat obličej či nabarvit vlasy. Na cestu do školy jsme ještě dostali nanuky a jiné sladkosti. Moc děkujeme za krásné dopoledne!

A ještě jednou něco ke Dni dětí, tentokrát trošku jinak… Nás, prvňáčky, oslovila maminka jednoho žáčka, zda bychom nevytvořili výzdobu na Den dětí v Držkovicích. Byla to pro nás výzva… a výsledek? Podívejte se sami. Od maminky, dobrovolné hasičky, jsme dostali krabici plnou dobrot, dárečků, materiálů ke tvoření, za což jí ještě jednou mnohokrát děkujeme 🍬🍭🧁