Žáci naší školy ovládli výtvarnou a literární soutěž Požární ochrana očima dětí 2019

Žáci naší školy  doslova ovládli  letošní výtvarnou a literární soutěž Požární ochrana očima dětí. V okresním kole soutěže získala v literární části naše Adéla Hujarová z 8.T nádherné 3. místo za svou esej s názvem V domě hoří a co teď! Ve výtvarné části pak získala Martinka Wágnerová 1. místo za kresbu tužkou s názvem Srážka vlaků, Nela Stonišová získala 2. místo opět za kresbu tužkou s názvem Padlé stromy, v kategorii 6. tříd zvítězil Robert Hopjan s grafikou Požár na poli a v kategorii nejstarších zvítězila Jana Hopjanová s grafikou Historická hasičská technika a Patricie Chrásková s prací Záchrana koně. Práce dále uspěly i v kole krajském a v národním kole získala Martinka Wágnerová i Robert Hopjan ocenění nejvyšší.

Gratulujeme!!!!!

J.CH. 9.6.2019