Dopravní soutěž mladých cyklistů

V úterý 17. května jsme se zúčastnili okresního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů v Malých Hošticích. Z oblastního kola nám postoupily dva týmy a znovu reprezentovaly naší školu na těchto stanovištích – testy z pravidel silničního provozu, zdravovědy, jízdě zručnosti, jízdě na dopravním hřišti a práce se slepou mapou. V tomto kole byly disciplíny ještě náročnější než v oblastním kole. Všechna zadání jsme zvládli na výbornou a v I. kategorii jsme obsadili 2. místo a v II. kategorii 2. místo. Pouhé dva body nám chyběly k postupu do krajského kola.

V individuálním hodnocení v I. kategorii jsme vybojovali 1. místo – Mrůzková E. , 5. místo – Solnická B. , 7. místo – Strojný J., 8. místo – Bielik A. V II. kategorii jsme vybojovali 2. místo – Kelnerová P., 3. místo – Matýsek D., 4. místo – Schröterová N., 6. místo – Staněk J. Družstvo I. kategorie – Mrůzková E., Solnická B., Strojný J., Bielik A. Družstvo II. – Schröterová N., Kelnerová P., Staněk J., Matýsek D.

Všem děkujeme za skvělou reprezentaci školy 🙂 V. Feilhauerová