Vyhodnocení Ligy sportu – ocenění žáků za reprezentaci školy

V předvánočním čase dochází k vyhlášení v nejrůznějších anketách. Naše škola byla pozvaná na vyhlášení Ligy sportu, což je vyhodnocení sportovních úspěchů školy, ale hlavně jednotlivých žáků, kteří reprezentovali školu v předešlém školním roce. A že bylo co vyhodnocovat, protože naše škola v minulém školním roce dosáhla velkých úspěchů.

1. stupeň

• 2. místo gymnastika kluci KAT. I,
  • 2.místo gymnastika holky KAT. II,
  • 3.místo gymnastika holky KAT. I,
  • postup do okresního finále ve vybíjené holek KAT. II
  • a konečné 6. místo, přední umístění v soutěži Česko se hýbe a v soutěží O nejlepší pohybou skladbu.

2. stupeň

• 2. místo – gymnastika děvčata KAT. III,
  • 2. místo – florbal dívky KAT. IV,
  • 2.místo – šplh kluci KAT. III,
  • 2.místo – minifotbal kluci KAT. IV,
  • 3.místo – Vánoční laťka kluci KAT. IV,
  • 4.místo – házená kluci KAT. IV,
  • 4.místo – Memorial Mirko Fišera kluci KAT. III,
  • 4.místo – atletický čtyřboj kluci KAT. IV.

V celkovém pořadí Ligy sportu tyto úspěchy hrály značnou roli, jelikož mezi všemi školami v okrese jsme za 1. stupeň obsadili úžasné šesté místo a za 2. stupeň celkově sedmou příčku.

Na těchto úspěších se podílela spousta žáků naší školy, ale oceněni a vyhlášeni mohli být pouze ti nejlepší:

• 1. stupeň: Janek Strojný, Adam Bielik, Adriana Kůrková, Jasmín Adamčíková
  • 2. stupeň: Vojtěch Kroča, Matěj Bek, Simona Sajašová, David Kosmál a Aneta Gargošová

Odměnou žákům za všechny tyto úspěchy bylo pozvání na pódium a přečtení všech jejich úspěchů, ale hlavně krásná plaketa, která jim bude připomínat všechny tyto triumfy.

Nezbývá než všem těmto žákům pogratulovat a popřát do dalších let mnoho úspěchů v jejich sportovních aktivitách, ať už to bude v jakémkoliv sportu.

Mgr. Jakub Hulva