Soutěž ve šplhu – medaile cinkly!

Naše škola již tradičně organizovala ve dvou dnech soutěž družstev ve šplhu žáků základních škol.

V kategorii 1. stupně se účastnilo celkem 11 základních škol a 82 žáků a žákyň.
Naše holky si ve složení Monika Beranová, Laura Žáková, Yuliia Semeniuta a Elen Výtisková si vyšplhaly pro krásné páté místo!

Pro 2. stupeň byla soutěž rozdělena na dvě kategorie – mladší a starší žáci s celkovou účastí 14 škol a 187 žáků a žákyň.
Stříbro získali svými parádními výkony naši kluci Yehor Siahrovets, Kryštof Müller, Šimon Výtisk a Daniel Richter. Bronzové medaile si vybojoval mezi staršími žáky tým ve složení Michal Fischer, Mirek Žiga, Simon Kulička a Tadeáš Farkaš. Naše dívky ve složení družstva Liliia Imangulova, Bára Solnická, Marie Děnglová a Růžena Konečná si vyšplhaly na pěknou pátou příčku.

Ačkoliv se jedná o soutěž družstev, chceme vyzdvihnout individuální výkon našeho Michala Fischera, který byl absolutně nejrychlejším lezcem ze všech soutěžících! Výborně!

Všechm zúčastněným děkujeme a gratulujeme!

Výsledky družstev na medailových příčkách:

Kategorie 1. stupeň (dívky)Kategorie 1. stupeň (chlapci)Kategorie 2. stupeň – mladší (dívky)Kategorie 2. stupeň – mladší (chlapci)Kategorie 2. stupeň – starší (dívky)Kategorie 2. stupeň – starší (chlapci)
1.ZŠ E. BenešeZŠ SlavkovZŠ Pustá PolomZŠ Pustá PolomZŠ T. G. Masaryka ZŠ Slavkov
2.ZŠ ŠkřipovZŠ Háj ve SlezskuZŠ EnglišovaZŠ ŠrámkovaZŠ Pustá PolomZŠ Škřipov
3.ZŠ KylešoviceZŠ KomárovZŠ Háj ve SlezskuZŠ E. BenešeZŠ VrchníZŠ Šrámkova