Turnaj křížků a koleček

Ve středu 6. prosince proběhl turnaj školních družin a školních klubů okresu Opava v piškvorkách. Hrací archy a tužky připravené a všichni hráči mají chuť vyhrát. Zvolit si křížek nebo kolečko, dohodnout se, kdo začne, a může se začít. Odehrát své zápasy a počkat na celý tým. Spočítat body za výhry nebo remízy a následuje vyhlášení výsledků.

S velkým bodovým náskokem se na úžasném 1. místě umístilo družstvo ze školního klubu ve složení Švrčinová Z., Švrčinová L., Staněk L., Staněk J., Němec J., Chalupa V., Kanovský D. a Müller K.

V kategorii školních družin se na 5. místě umístilo družstvo ve složení Zrník D., Žiga L., Příbramská E., Stovbun O., Mohish V., Farkašová A. a Třeštík S.

Vítězný pohár, diplomy a sladkou odměnu jsme si hrdě odnášeli domů. Vítězům blahopřejeme😊                                                                                                                                                  

Vladislava Feilhauerová