Plavecká soutěž měst

je akce, která probíhá první středu v měsíci říjnu. Naše škola se úspěšně zapojila i letos a podpořila Aquapark Kravaře v 32. ročníku. Cílem bylo uplavat 100 metrů jakýmkoliv plaveckým stylem nejrychleji. Z 19 účastníků jsme měli spoustu hezkých umístění. Odměnou nám bylo dovádění v aquaparku, diplom a sladká odměna. Všem výhercům blahopřejeme a těšíme se na další ročník této soutěže.

Vladislava Feilhauerová

Individuální umístění:

12 – 14 let

4. místo Dak Roman

5. místo Dak Otakar

6. místo Němec Jiří

8. místo Hanslík Tomáš

9. místo Novotný Tobiáš

11. místo Damaský Jan

13. místo Kozák Ondřej

17. místo Flaška Filip

15 – 17 let

1. místo Staněk Jan

2. místo Velebil Michael

4. místo Král Martin

10 – 11 let

1. místo Kindlová Vanessa

2. místo Diková Hana, Chovancová Elisa

3. místo Nevřelová Eliška, Dornová Denisa

12 – 14 let

3. místo Juřicová Martina

8. místo Gibesová Natálie

Ženy

2. místo Feilhauerová Vladislava