Úspěch našich žáků ve výtvarné soutěži „Pomoz mi nepít a nekouřit“

 “Netradiční název soutěže a osvětové kampaně „Pomoz mi nepít a nekouřit..“, zaujal naše žáky.  Soutěž uspořádal Magistrát města Opavy. Žáci druhého stupně vytvořili do soutěže řadu plakátů a vzdělávacích obrázků upozorňujících na nebezpečí alkoholismu a kouření.Takto rozhodla porota soutěže: 

Tomáš Hanslík ze 6. B vybojoval v kategorii žáků 4. – 6. tříd krásné 1. místo.Kromě toho udělila komise čestné uznání ve stejné kategorii slečnám Natálii Uvírové a Vendule Krkoškové oběma rovněž ze 6. B. 

V kategorii žáků 7. – 9. tříd obsadili vaši žáci všechny tři přední příčky:

1.místo Zuzana Švrčinová z 8. A

2. místo Sofie Pendzichová z 9. A

    3. místo společná práce žaček Michaely Lhotové a Nikol Kučerové z 9. A

    Kromě toho udělila komise čestné uznání ve stejné kategorii společné práci žáků 7.A,  složené ze 16 ks formátu A4. Předání cen proběhne v úterý 13. 6. 2023 v 16 hodin v sadech Svobody, a to v rámci venkovní kampaně Nám to není jedno. Všechny práce jsou nyní vystaveny v OC Breda v Opavě.  

    Gratulejeme!!!

    J.Ch. Červen 2023