Finále miniházené

V úterý 16. května v odpoledních hodinách proběhlo poslední kolo Opavské ligy školních družin v miniházené. Ve dvou kategoriích se během celého roku potkávalo na hřištích naší tělocvičny 9 družstev. Pro malé hráče to byly první turnaje a první zkušenosti, pro ty starší prohlubování svých dovedností. Noví kamarádi, nová přátelství, slzičky a úsměv na tváři to je součástí této skvělé sportovní akce. Naši školu dnes úspěšně reprezentovala 3 družstva a vybojovala 2. místo v kategorii 4. – 5. tříd a 2.a 3. místo v kategorii 1. – 3. tříd. Složení družstev: 4. – 5. třída – Týn P., Kanovský D., Müller K., Pohrebniak I., Zrník T., Chovancová E., Jonášová R.1. – 3. třída – Trýba A., Pohrebniak D., Pryimak T., Kalmus D., Žůrek M.1. – 3. třída – Opatřilová V, Děnglová B., Breitkopfová L., Chalupová T., Axmanová E., Němcová N.

Všem hráčům gratulujeme a těšíme se na příští rok, kdy se budeme potkávat při dalším ročníku oblíbené soutěže. Starším spolužákům děkujeme za pomoc při organizaci a za předávání svých zkušeností😊.                                                                                     

Vladislava Feilhauerová