Úspěch na soutěži PREZENTACE 2023

První místo v týmové soutěži zaměřené na IT znalosti a logické myšlení, cena poroty pro Adama Burdíka ze 7. B za jeho aplikaci Discord bot, druhé místo v soutěži prezentací pro Pavla Selingra za Optické iluze a velká pochvala za prezentaci Sáry Toškové z 6. B Kreslení je mé umění. To jsou výsledky, kterých jsme dosáhli na soutěži Prezentace 2023, kterou ve středu 5. dubna pořádala Střední škola průmyslová a umělecká v Opavě.  

„Dozvěděli jsme se užitečné informace o prezentacích a programování,“ uvedl Jakub Pilch. „Moc se nám to líbilo, jsme rádi, že jsme si mohli zasoutěžit,“ doplnil Jan Lindovský, oba z 9.A. „Už přemýšlím o tom, co bych poslal do soutěže příští rok, určitě se chci zase zúčastnit,“ uzavřel Samuel Graf ze 7. B, který letos zkoušel Fortnite montage.