Recitační přehlídka

Naši žáci druhého stupně mají poezii rádi, což mimo jiné dokazují tak, že se každý rok v hojném počtu zúčastňují recitační přehlídky. Letos měly největší zastoupení třídy 6. A, 6. B., 7. A a 8. A.. Poslední únorový pátek tak hudebnou zněly verše Miloše Kratochvíla, Shela Silversteina, Egona Bondyho, E. A. Poea a dalších klasických i moderních autorů. „Byl jsem hodně nervózní, bylo to jiné než ve třídě, ale jsem rád, že jsem si to mohl vyzkoušet.,“ uvedl jeden z účastníků.

Přestávku zpestřila reklama, kterou si pro své spolužáky připravili žáci mediální výchovy ze 7. A pod vedením paní učitelky Hlaváčkové. Všichni recitátoři dostali pamětní list, autorkou grafického návrhu je Sára Tošková ze 6. A, a malou pozornost. V okrskovém kole letos nebudeme mít ve 3. a 4. kategorii zastoupení, protože se termín soutěže kryje s lyžařským kurzem, už se ale těšíme na příští rok.