Miniházená jede

31.1. je den, kdy se dopoledne rozdávalo vysvědčení a odpoledne se v tělocvičně odehrálo třetí kolo Opavské ligy školních družin okresu Opava. Nastoupilo 8 družstev ve dvou kategoriích. Všichni hráči byli připraveni hrát a samozřejmě vyhrát. Po odehraní všech zápasů a spočítání bodů následovalo vyhlášení výsledků a pak hurá domů pochlubit se výhrou a vysvědčením 😊. V kategorii 4. – 5. tříd po všech vyhraných zápasech jsme se umístili na skvělém 1. místě a v kategorii 1. – 3. tříd jsme obsadili 2. místo.

Naši školu reprezentovali:

4. – 5. tř. Chmel R., Hypš J., Merkushov D., Chovancová E., Müller K., Táborská K., Chalupa V., Válek M., Třeštík S., Pohrebniak I., Zrník T.

1. – 2. tř. Žůrek M., Merkushov D., Trýba A., Děnglová B., Opatřilová V.

Blahopřejeme všem a těšíme se na další společnou sportovní akci.

Vladislava Feilhauerová