Vystoupení

Pohybové skladby jsou v Opavě hlavní sokolskou aktivitou, proto jsme pravidelně zváni na akce města, kde předvádíme své dovednosti na pódiích, v tělocvičnách, ale i na náměstí nebo v přírodě. Diváci mohli vidět vystoupení v Bredě Weinstein při Aktivity dni, kde se prolínaly volnočasové aktivity opavských skupin. I zde se k nám přidali noví členové, které vystoupení zaujalo. Další prezentace oddílu proběhla při ekologickém projektu města. Při mezinárodním zápase české basketbalové reprezentace v Hale v Opavě na zápase ČESKO x LITVA nechyběly naše Cheerleaders. Program jsme sestavily v barvách naší vlajky a jsme připraveny na další červeno modro bílé programy. Ve Slezském divadle v Opavě nás mohli vidět diváci při VYHLÁŠENÍ SPORTOVCŮ OPAVY. Při vystoupeních se vystřídalo kolem 70 dětí.