Ocenění Žák roku 2020/2021

V tomto školním roce bychom oceněním „Žák roku“ rádi poděkovali Kristýně Medkové z 9.A.

Kristýnu jsme zvolili Žákyní roku pro její setrvalý optimismus, nevyčerpatelnou energii, nakažlivý klid a povzbudivý úsměv. To vše pomáhalo učitelům i žákům, když jim někdy při online výuce docházela síla. Týnce nedošla nikdy. Její spolužáci na ní oceňují, že je přátelská, chytrá a zodpovědná. Týnka je vždy ta, která vždy ví, co se děje, má, co má mít, a pomůže ostatním. Umí komunikovat se spolužáky i dospělými, a i když se něco nepodaří vyřešit, na nikoho se nezlobí a přeje všem jen to dobré. Ráda se zúčastňovala nejrůznějších soutěží. Mezi její koníčky patří atletika, snowboarding, četba, má ráda vycházky do přírody. Po studiu na gymnáziu bude nejspíš učitelkou, psycholožkou nebo reportérkou.