Vyhlášení Ligy sportu

V kulturním domě Na Rybníčku v pondělí 2. prosince proběhlo slavnostní vyhlášení Ligy sportu základních škol okresu Opava. Pod záštitou Okresní asociace školních sportovních klubů ČR absolvovali mladí sportovci v průběhu školního roku soutěže v disciplínách, jako jsou přespolní běh, plavání, stolní tenis, florbal, házená, šplh, vybíjená, halová kopaná, gymnastika, minifotbal, basketbal, volejbal a atletika. Akce proběhla za účasti primátora Tomáše Navrátila a náměstkyně Hany Brňákové. Bylo vyhlašováno deset nejlepších škol okresu Opava. Obsadili jsme 5. místo v kategorii nižšího stupně a 6. místo v kategorii vyššího stupně. Na tomto úspěchu školy se podíleli nejen žáci, ale také všichni učitelé a nadšenci veškerých sportovních aktivit – Michaela Kociánová, Daniela Kurečková, Lukáš Peterek, Jiří Plachký, Jakub Hulva a Vladislava Feilhauerová.

Sportu zdar!