kulinářská soutěž „Sladká tečka.“

Dne 30. ledna 2019 se na naší škole uskutečnila kulinářská soutěž s názvem Sladká tečka.

Přihlášené týmy si zvolily jídlo dle vlastního receptu, které pak přichystali a předložily odborné porotě. Soutěže se zúčastnilo sedm týmů a přichystaly nejen muffiny či šátečky, ale třeba také cheesecake nebo oreo dort.

Šestičlennou porotu čekal nelehký úkol posoudit čistotu jednotlivých pracovišť, vzhled i chuť jednotlivých dobrot. Všechny týmy se velmi snažily, a tak vznikly dobroty krásné na pohled a chutné zároveň.

Na třetím místě se umístil tým 5AB ve složení Anna Chytilová,  Adriana Kurková,  Alžběta Medková, Sofie Pedzichová a Sylva Šanová. Druhé místo obsadil tým 6.B
ve složení Denis Damaský, Jan Gryc, Adam Němec a Michal Prokš. A celkovým vítězem se stal tým 8.B ve složení Miroslav Fiurášek, Jan Kravar a Roman Šelepský.

Vítězům gratulujeme, všem týmům děkujeme za účast a těšíme se na další kulinářskou soutěž.

Naděžda Lázničková