Žáci 9. A strávili den nabitý němčinou

30. dubna jsme se tak jako loni zúčastnili soutěže ve čtení a dramatizaci německých textů na Slezské univerzitě v Opavě. Pro Otu Daka byla soutěž v předčítání německého textu premiéra a vyzkoušel si tak, jaké to je stát na podiu a mluvit do mikrofonu před sálem plným diváků a zvládl to úžasně. Zuzka Švrčinová a Lukáš Staněk už naopak na jevišti v sále Slezské univerzity stáli podruhé, soutěžili v kategorii dramatizace německých textů a opět si to užili a vložili do scénky všechnu svou energii. Konkurence je rok od roku větší a počet soutěžících stoupá, ale jak řekla porota, vyhráli všichni už za tu odvahu vystoupit před publikem a za to, jak pečlivě měli všichni texty připravené!

Těšíme se na další ročník soutěže! Ota, Zuzka a Lukáš napříště již v kategorii středních škol!