Úspěšný lov Bobříků informatiky!

iBobr.cz – Bobřík infromatiky je online soutěž pro testování znalostí a dovedností žáků základních a středních škol v oblasti informatiky a informatického myšlení.

V kategorii Benjamin Tereza Jarošová a Matěj Šnajder s výbornými výsledky ulovili bobříka informatiky!

Jen těsně na něj nedosáhly holky Marie Anna Andělová, Melinda Kalmusová, Nikola Kandrová a Yuliia Semeniuta.

11 Bobříků ulovili žáci v kategorii Kadet. Nejlepšího výsledku dosáhl Antotnín Trupar se 150 body! Robin Jaroš dokázal získat 142 bodů! Svého bobříka si odnáší také David Raška, Ema Nováková, Nikoletta Kalaus, Zuzana Švrčinová, Adam Bielik, Samuel Graf, Adam Burdík, Aleš Barčák a Šimon Výtisk.

V Oficiální kategorii Junior se také dařilo! Adéla Planková získala 147 bodů, Patrik Vlček a Růžena Konečná mají také svého Bobříka informatiky!

Zúčastněným děkujeme a výhercům gratulujeme!