PišQworky

PišQworky jsou týmová soutěž pro všechny středoškoláky a žáky druhého stupně v oblíbené hře piškvorky. Soutěž pořádá studentský spolek Student Syber Games. Hlavním cílem PišQworek je vzbudit v mladých lidech zdravou soutěživost a podpořit jejich sebevědomí, logické uvažování a týmového ducha. Naši školu letos reprezentovalo družstvo dívek Drakobijci ve složení Švrčinová Z., Nováková E., Švrčinová L. a družstvo chlapců Šance byla ve složení Staněk J., Velebil M. a Král M.

Z 1. místa s velkým bodovým náskokem ze své skupiny a dalších úspěšných utkáních si děvčata vybojovala postup do krajského kola. Chlapcům chybělo kousek štěstí a jeden bod k postupu ze své skupiny. Držte nám pěsti 22. listopadu, kdy se setkáme s nejlepšími týmy z celého kraje. Děvčatům gratulujeme😊                                                                                                        Vladislava Feilhauerová