PIšQworky 2023

PIšQworky 2023 je již patnáctý ročník týmové soutěže žáků základních a středních škol v oblíbené strategické hře piškvorky, kterou pořádá spolek Student Cyber Games z Masarykovy univerzity. Fair play, týmová spolupráce a logické myšlení je základ této akce. Soutěž nabízí prostor pro zábavu i nová přátelství. Na rozdíl od ostatních studentských soutěží není účast v pIšQworkách podmíněna znalostmi a zúčastnit se tak může opravdu každý. A tak křížky a kolečka ovládly naši školu ve středu 27. září, kde se mezi sebou úspěšně utkala dvacítka soutěžících v soubojích na papíře. Na 1. místě se umístila Švrčinová L., na 2. místě Staněk J. a na 3. místě Velebil M.

V měsíci listopadu proběhne oblastní kolo, kde nás budou reprezentovat nejlepší hráči školního kola. Podrobné výsledky najdete vyvěšené ve ŠK. Vítězům blahopřejeme a držíme palce do dalších bojů.

Vladislava Feilhauerová