Video týmu Kukuřičky uspělo v soutěži Každý job má svou hvězdu

Co všechno dělá kuchař, co musí umět, jak připravuje palačinky, a hlavně, že je nakonec nesmí sám sníst. To všechno se vešlo do krátkého videa, které žáci předmětu Mediální výchova a ZAV z 6.B a 6.A zaslali do soutěže Každý job má svou hvězdu. Soutěž vyhlásil Moravskoslezský kraj pro žáky vyššího stupně a středoškoláky, celkem porota vybírala z 87 prací a video našeho týmu se v této obrovské konkurenci umístilo na 9. místě.

Slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen proběhlo v pondělí 30. ledna v sále Obchodní akademie a VOŠ sociální v Ostravě. „Jsme rádi, že jsme mohli vidět práce těch nejúspěšnějších týmů a mohli jsme se tak inspirovat do budoucna,“ shodli se členové týmu Kukuřičky. Nahrávky žáci natáčeli ve školní kuchyňce, videa pak sestříhal a opatřil titulky v programu CapCut Daniel Richter z 6.B.