Stříbro z házené

Ve středu 7. prosince proběhlo 2. kolo Opavské školní ligy v prostorách tělocvičen naší školy, kde se mezi sebou utkala kategorie 1. – 3. tříd a 4. – 5. tříd ze základních škol okresu Opava. I přes velkou nemocnost dětí se všechny zápasy podařilo odehrát. Noví kamarádi, nové zážitky, spoustu radosti a umístěné míče v síti branek – to vše bylo vidět na této sportovní akci, která je pořádaná ve spolupráci se sportovním klubem P.E.M.A. Opava.

V kategorii 4. – 5. tříd jsme se umístili na 2. místě a družstvo bylo ve složení Chalupa V., Chmel R., Válek M., Pohrebniak I., Táborská K. a Merkushov D.

Těšíme se na další společnou akci, která proběhne v nadcházejících měsících roku 2023. Všem účastníkům přejeme klidné a pohodové Vánoce a hodně nejen sportovních úspěchů 😊.

Vladislava Feilhauerová