PišQworky

… jsou týmová soutěž v logické hře pro žáky druhého stupně základních škol. Tuto akci pořádá spolek Student Cyber Games z Masarykovy univerzity. Fair play, týmová spolupráce a logické myšlení je základ této akce. Soutěž nabízí prostor pro zábavu i nová přátelství. Na rozdíl od ostatních studentských soutěží není účast v pišQworkách podmíněna znalostmi a zúčastnit se tak může opravdu každý. A tak křížky a kolečka ovládly naši školu. 31 zájemců se mezi sebou úspěšně utkalo v soubojích na papíře.

Do dalšího kola postoupili čtyři nejlepší hráči – Švrčinová Z., Švrčinová L., Velebil M. a Fischer M., kteří nás budou reprezentovat 3. listopadu v Mendelově gymnáziu v Opavě, kde proběhne oblastní kolo a potkají se nejlepší hráči základních a středních škol okresu Opava. Držíme palce a přejeme hodně úspěchů.

Vladislava Feilhauerová