KARIÉROVÉ PORADENSTVÍ: Exkurze do dopravní společnosti FBT Logistic

Jak funguje dopravní firma? Co musí člověk umět, aby byl dobrým dispečerem nebo mechanikem? Odpovědi na tyto a další otázky se dozví žáci, kteří se ve čtvrtek 21. dubna zúčastní exkurze do dopravní společnosti FBT Logistic. Firma sídlí na Kolofíkově nábřeží. „Exkurze se zúčastní 17 žáků osmých a devátých tříd, kteří se zajímají o dopravu a techniku. Je to pro ně příležitost rozšířit si obzory a udělat si představu o fungování dopravní firmy,“ uvedla výchovná poradkyně. Akci pro naši školu zprostředkoval MSPAKT, Moravskoslezský pakt zaměstnanosti.

Seznam účastníků

8.A: Martin Fajmon, Daniel Hruška, Adam Schablický, Pavel Selingr

8.B: Jakub Král, Patrik Král, Jan Zerzavý

9.A: Kryštof Kravar, Michal Kremer, Salvador Šimek, Vojtěch Glos, David Solnický

9.B: Lukáš Konečný, Petr Sláma, Matěj Židek, Filip Murcek, Lukáš Plepla