Prázdninové sportovní aktivity

Pro děti jsme připravili několik sportovních dnů, kde se prolínala TURISTIKA, MINIGOLF, RAFTOVÁNÍ, LEZENÍ NA CVIČNÉ HOROLEZECKÉ STĚNĚ, ŠIPKOVANÁ, NÁVŠTĚVY MUZEA, ARBORETA a další aktivity. Děti podle přihlášek absolvovaly sportovní dny s velkým nadšením. Velký ohlas mělo kombinovaný sportovní den: 

 Sportovní den plný zážitků jsme si užili. Ráno rafty na jezeře, pak přesun na hřiště, kde proběhl turnaj v hokejbalu a nakonec v tělocvičně přehazovaná a aktivity se vzduchovou kostkou Float – R. Cílem je uvést obrovitou kostku nafouknutou vzduchem do pohybu lehkým šťouchnutím a udržet ji ve vzduchu. Během celého odpoledne se mezi sebou utkávala družstva, která se průběžně měnila. Každý hráč zažil pocit vítězství a někteří opakovaně. Snažíme se vyzkoušet si veškeré sporty tradiční i netradiční. Cílem je se hýbat a mít radost z pohybu. Do těchto aktivit bylo zapojeno kolem 220 dětí.

Vladislava Feilhauerová