Hlasujte pro naše recyklované výrobky!!!!

Přímo v galerii Avionu Shopping – parku v Ostravě nyní probíhá výstava zvířat vyrobených z papíru.

Výstava Safari v Avionu, probíhá od 15. 2. do 8. 3. 2020, je v mnoha směrech ojedinělá. Výstavu tvoří celkem šest nadživotních soch zvířat, vyrobených z recyklovatelných obalových kartonů. Opice z papírových kartonů o hmotnosti 59 kg nebo had z neuvěřitelných 61 kusů kartonů o hmotnosti 49 kg.

Součástí výstavy jsou i recyklovaná zvířata vyrobená třídními kolektivy škol Moravskoslezského kraje.

Odborná porota již vybrala 10 nejlepších recyklovaných školních plastik a Vy pro ně můžete v Avionu hlasovat. Třída, která zvítězí, obdrží 10.000,- Kč. Naše škola ZŠ Šrámkova je zde zastoupena hned dvěma díly – Tygřík 7.A a Žirafy 5.A. Děkujeme za Vaše hlasy.

J.Ch. 18. 2. 2020