Celostátní soutěž s názvem Dávají za nás ruku do ohně

Ve čtvrtek 10. října 2019 proběhlo slavnostní odpoledne spojené s oceněním těch nejlepších malířů celostátní výtvarné soutěže s názvem Dávají za nás ruku do ohně. Letos proběhl již 11. ročník této soutěže, která je organizována Ministerstvem vnitra – Generálním ředitelstvím Hasičského záchranného sboru ČR. Slavnostní vernisáž výstavy výtvarných prací a předávání cen proběhlo  na hasičské stanici v Praze Modřanech.  Hlavní téma soutěže – Hasičská technika budoucnosti – nebylo vůbec jednoduché, přesto se soutěže zúčastnilo přes 1800 žáků. Naši školu reprezentovaly práce žáků 6. B a 7. A třídy. Nejlépe se umístila práce Roberta Hopjana, která získala krásné 2. místo.

Cenu si převzal z rukou generálního ředitele HZS ČR genmjr. Drahoslava Ryby.

Gratulujeme!!!