Předškoláčci dováděli ve žluté tělocvičně

Ve čtvrtek 26. 9. 2019 se u nás konala první akce letošního školního roku pro předškoláčky a jejich rodiče. V tělocvičně si děti mohly pod vedením našich paní učitelek nejen zacvičit a dovádět na opičích drahách, ale také se naučit něco z gymnastiky (která je mimochodem na naší škole pěstována na vysoké sportovní úrovni!) nebo si zatančit s třpytivými pompony jako naše starší žákyně – skutečné basketbalové roztleskávačky.

Už nyní se těšíme na čtvrtek 24. 10., kdy se s Vámi, milí předškoláčci a rodiče, sejdeme opět v tělocvičně, tentokráte však pod taktovkou pánů vychovatelů Lukáše & Lukáše na opravdové Nerfkové bitvě.

A proč zrovna Nerf? Ona totiž taková Nerf-liga dokáže přirozeně a dobrovolně zvednout dítka od televizí, tabletů a mobilů, a dokonce rozhýbe i mnohé mladistvé a dospělé. Není na ní nic násilného, naopak rozvíjí strategické uvažování, rychlé rozhodování a smysl pro fair-play.