V Pěvecké a výtvarné soutěži Eurotopia se nám dařilo!

V úterý 16. 10. 2018 se v kostele svatého Václava konala Pěvecká a výtvarná soutěž, pořádaná neziskovou organizací Eurotopia Opava.

V silné konkurenci sólových zpěváků vybojovala VERONIKA BERANOVÁ krásné a zasloužené 1. místo. Na odbornou porotu zapůsobila písničkou Zazpívala vlaštovička. Pěkný pěvecký výkon před náročnou porotou předvedla také KRISTÝNA KOSTKOVÁ. 

Naši výtvarně nadaní žáci byli rovněž velmi úspěšní!

Ve 2. kategorii uspěli dokonce dva naši kluci – 1. místo obsadil ROBERT HOPJAN s obrazem Radost z hudby a SALVADOR ŠIMEK se umístil na 3. místě.

Kategorii třetí naopak takřka ovládla naše děvčata: JANA HOPJANOVÁ se umístila se svým obrazem Dvojnásobná radost na 2. místě, těsně za ní na 3. místě pak PATRICIE CHRÁSKOVÁ se svým obrazem Stačí se usmát.

Gratulujeme a děkujeme za odvahu a úspěšnou reprezentaci školy!

K pěveckým výkonům připojuje svou gratulaci také paní učitelka Žaneta Bočková.