FINANČNÍ POMOC – DAR ŠKOLE

Vážení rodiče, žáci, zaměstnanci, přátelé školy, milí dárci,

Záplavami byly zcela zničeny obě tělocvičny, kompletní zázemí školního klubu a klubíku, školní dílny s nářadím, zázemí školníka, nedávno vybudovaná moderní učebna chemie a fyziky, kabinety i čtyři kmenové třídy. Ačkoliv jsme na základě varování před povodní začali vynášet nábytek ze tříd, pomůcky v odborných učebnách, digitální techniku do vyšších pater, nebylo v našich silách zachránit veškeré vybavení kabinetů, gauče a sedačky v klubu, pingpongové stoly, stolní fotbálky, všechny skříně, police, serverovnu a mnoho dalších věcí… Celé přízemí bylo zaplaveno do výšky 130 cm. Voda s bahnem totálně zničila vstupní dveře, ohnula rámy bočních vstupů do pavilonů, kompletně bylo zničeno nové venkovní hřiště, slavnostně otevřené v roce 2023!

Hledali jsme možnosti, jak jako příspěvková organizace můžeme finanční dary přijímat a došli jsme k závěru, že:

Děkujeme a jsme opravdu vděční za projevení jakékoliv podpory.

S úctou,
Mgr. Jiří Hromada,