OTEVÍRÁME ŠKOLU – od 23.9.2024

Vážení rodiče, žáci,

s ohromným nasazením, fyzickým vypětím, ale také s obrovským odhodláním všech zaměstnanců, vojáků, dobrovolníků a dalších vám oznamujeme, že se povedlo neskutečné v pondělí 23.9.2024 obnovujeme výuku na ZŠ Šrámkova Opava!

Chod školy však pojede v „nouzovém“ režimu, našim cílem ale bylo, aby se děti vrátili co nejdříve do školy! Povedlo se!

Pracujeme na dokončování finálního začišťování přístupu od šaten ke schodišti do patra, kde je vše čisté, bezpečné a nachystané k výuce!

Omezení provozu je v týdnu od 23. 9. do 27. 9. 2024 následující:

• V pondělí pravděpodobně ještě nebude zapojena elektřina v celé škole (intenzivně se však na spuštění pracuje!).
  • Prozatím nefunguje dodávka teplé vody. Teče však pitná studená voda!
  • Školní jídelna zatím nefunguje, vařit nebude minimálně celý týden 23. – 27.9.2024 – je závislá na spuštění el.proudu. Po celou dobu uzavření školní jídelny mají žáci automaticky stravu ODHLÁŠENOU!
  • Žákům do školy nabalte VELKOU svačinu, hlavně dětem, které budou odpoledne v družině!!!
  • Školní družina bude pouze ODPOLEDNE do 16:30. Ranní družina je z organizačních důvodů v týdnu 23. – 27.9.2024 zrušena.
  • Školní klub a klubík v týdnu 23. – 27.9.2024 je zrušen.
  • Výuka pro první stupeň bude pouze 4 hodiny.
  • Výuka pro druhý stupeň bude pouze 5 hodin.
  • Školní hřiště a obě tělocvičny jsou zcela zdemolované a výuka TV bude řešena náhradní formou.
  • Bezpečný pobyt žáků po dobu výuky je zaměstnanci školy ZAJIŠTĚN!

Kde je vůle, tam je cesta. Držte nám palce a prosíme dále o trpělivost!

Děkuji všem za pochopení.

Mgr. Jiří Hromada,