9. A třídní učitelka - Mgr. Karin Solná

Bankéři do škol

V rámci projektu Bankéři do škol naši třídu navštívil p. Michal Pitucha  z BNP Paribas Personal Finance SA. ,,Přineslo nám to různá ponaučení, co se týče hackerství a různých virů, dále jsme se seznámili, jak mít správně zabezpečená hesla. Dozvěděli jsme se také informace, jak máme postupovat, když nám někdo odcizí platební kartu, jakým způsobem tomu zabránit, o sankcích a mnoho dalších zajímavostí. Doporučuji všem třídám,“ komentovala vydařenou akci žákyně 9. A Míša Sajašová.

Družstvo deváťáků vyhrálo torballový turnaj

Torball je kolektivní míčový sport provozovaný zejména nevidomými a slabozrakými sportovci. Vybraní žáci z 9. A reprezentovali naši školu a s klapkami na očích v průběhu všech utkání skvěle útočili, ale i bránili. Ve finále porazili favority turnaje ZŠ Havlíčkovu. Turnaj byl mezinárodní, účastnilo se také družstvo ze Slovenska.
Družstvo ve složení: Dominik Šimeček, Daniel Omámik, Karel Minarčík, Michaela Sajašová, Barbora Borská, Daniel Kreisel.

Blahopřejeme!

Mgr. Karin Solná