23.10.2017

Atletika – Memoriál Mirko Fišera

Netradičně místo Háje ve Slezsku se konal Memoriál Mirko Fišera na Tyršově stadiónu. Naši školu reprezentovalo pouze družstvo chlapců, ve složení Elemír Giňa, Matěj Bek, Tomáš Koky, Filip Endrych, Vojtěch Tomšík a Jakub Sádlo. Kluci obsadili z celkového počtu 14 družstev krásné čtvrté místo, kdy na bronzou příčku chybělo jen pár setinek bodů. Mezi jednotlivci Matěj Bek skončil celkově třetí a Elemír Giňa osmý. Za výkony gratulujeme a snad ta placka bude příště.

19. 10. 2017 Jakub Hulva

Atletický čtyřboj

Netradičně v podzimním termínu se na Tyršově stadiónu konal atletický čtyřboj žáků 8. a 9. tříd. Za naší školu soutěžili žáci Dominik Šimeček, Ondřej Kůrka, Vojtěch Kroča, Lukáš Jagusztýn a Tomáš Menšík. V konkurenci škol z celého okresu obsadili skvělou osmou pozici a zároveň si každý vylepšil své osobní výkony. Takže gratulujeme a přejeme hodně úspěchu do dalších bojů.

Jakub Hulva

Přespolní běh

V úterý 12. 9. 2017 se žáci naší školy účatnili soutěže v přespolním běhu konaném na Stříbrném jezeru v Opavě, kde měli možnost porovnat své výkony v konkurenci škol z celého okresu. Všichni podali své nejlepší výkony na hranici svých možností, ale co je podstatné, žáci si soutěžení užívali a už se těší na příští rok.

Jakub Hulva