počet návštěv

pocitadlo
poslední
aktualizace


03.02.2018
 
 
 
 

 

 

 

 

Domestos pro školy

Domestos pro školy

Soutěž je určena výhradně mateřským školám a prvním stupňům základních škol se sídlem na území České republiky.
Soutěže se mohou účastnit i školy a školky, které se účastnily předchozích soutěží pořádaných společností UNILEVER ČR, spol. s r.o. na území České republiky (a to i v případě, jedná-li se o výherce daných soutěží), avšak účastní-li se soutěže výherce hlavní výhry v soutěži „Domestos pro školy“ konané v roce 2015 či 2014, je oprávněn v této soutěži získat pouze vedlejší výhru, tedy vznikne-li takovému účastníku nárok na hlavní výhru, bude z části soutěže o hlavní výhru vyřazen, a spolu s tímto vyřazením mu nárok na hlavní výhru zaniká.
Principem soutěže je sbírání bodů jednotlivými účastníky prostřednictvím plnění jednotlivých soutěžních aktivit na téma „Vezměte úroveň školních toalet do vlastních rukou“.
a) první aktivita bude vypsána dne 1. 10. 2016 b) druhá aktivita bude vypsána dne 22. 10. 2016 c) třetí aktivita bude vypsána dne 12. 11. 2016 d) čtvrtá aktivita bude vypsána dne 2. 12. 2016 e) pátá aktivita bude vypsána dne 9. 12. 2016
Spolu s aktivitou budou vypsány i všechny její podmínky a zadání. Podklady pro realizaci všech soutěžních aktivit budou zpřístupněny na uvedených webových stránkách.

Pravidla soutěže:
http://www.domestosproskoly.cz/pravidla
file:///C:/Users/Ivana/AppData/Local/Temp/pravidla-1.pdf